Allahindlus!
,

GoPro HERO4 Black Edition

GoPro
  • Supports 4K30, 2.7K50, and 1080p Video
  • Capture 12MP Photos at 30 fps
  • Ultra Wide Angle Glass Lens + SuperView
  • Wi-Fi and Bluetooth Connectivity
  • Interval Capture for Time Lapse
  • Protune Mode for Video and Photo
  • External Microphone Support
  • One-Button Operation with QuikCapture
  • Auto Low Light and Night Photo Modes
  • Flat and Curved Adhesive Mounts Included
Availablity: 1 laos

469.00 329.00 sis. KM

1 laos

Parendatud pildikvaliteet, 2× võimsam protsessor, 2× parem kaadrisagedus – Hero4 Black viib Emmy® väärilise kaamera lausa uuele tasemale. Salvesta 4K videoid 25 kaadrit sekundis, 2,7K videoid 50 kaadrit sekundis ning FullHD 1080p videoid lausa 100 kaadrit sekundis. Niimoodi saad end ümbritsevat videolinti püüda lummava kvaliteedi ning detailsusega. Lisaks on sel kaameral uus Protune™ seadistud nii videotele kui fotodele, võimalus muuta säriparameetreid (sensori tundlikkuse piiri, värvitasakaalu, säritust) ning palju muud. Kirsiks tordil on 12 megapikslised fotod kuni 30 kaadrit/sek sarivõttega ning 40m veekindel ümbris kohe kaameraga komplektis.

2× võimsam
Tänu 2× võimsamale protsessorile, 2× paremale kaadrisagedusele ning veel paremale pildikvaliteedile on see kaamera parem kui ükstapuha milline eelmine GoPro. Kombineerides see uute tehnoloogiatega, nagu heliparendus, juhtmevaba ühendus ning muud – GoPro Hero4 Black on lihtsalt parim seikluskaamera. Ning see on juba fakt.

4K video. 4× detailsem, kui FullHD.
4K 25 kaadrit/sek, 2,7K 50 kaadrit/sek, 1080p 120 kaadrit/sek – Hero4 Black on ainuke kaamera, mis pakub ülikõrget lahutusvõimet ja kõrget kaadrisagedust ühes nii kompaktses seadmes. Lummav detailsus, ülisujuv taasesitus, kinokvaliteediga pilt – Hero4 Black pakub seda kõike.

Kiire ning võimas pildistamine
12 megapikslised fotod, nii lausa 30 kaadrit ühe sekundiga – ükski hetk ei jää niimoodi talletamata. Tee üksikuid fotosid, kasuta intervallvõtet või pildista pea pilkases pimeduses – miski pole Hero4 Black kaamera jaoks võimatu.

Uued seaded pimedas filmimiseks
Pimedus ei ole valguse puudumine ning GoPro aitab sul seda mõista. Uue Night Photo või Night Lapse režiimiga saad ühte kaadrit säritada kuno 30 sekundit, püüdes pildile lummava Linnutee galaktika või teha pilte öösel telkides. Night Lapse omakorda võimaldab teha öiseid time lapse võtteid lihtsalt ja mugavalt ilma, et peaks suurt varustust kaasas vedama.

Juhi, vaata ja jaga – integreeritud WiFi ja Bluetooth
Ühenda oma GoPro Hero4 kaamera nutitelefoni või tahvelarvutiga ning nutiseade transformeerub suureks ekraaniks/distantspäästikuks, kust saad kaamerat täies mahus juhtida ning tehtud võtteid kohe teistegagi jagada. Kasutades Smart Remote funktsiooni, võid juhtida ka mitut GoPro kaamerat korraga kuni 180m kauguselt.

Märgi parimad hetked
Uus HiLight Tag funktsioon võimaldab Hero4 kaameral märkida eriliseimad hetked videos, kasutades vastavat nuppu Smart Remote puldil või GoPro App rakenduses. Niimoodi leiad hiljem GoPro rakenduses või GoPro Studio tarkvaras kõik need erilised hetked kiirelt üles.

Salvesta rohkem ühte kaadrisse
Hero4 Black juures on kasutusel ka GoPro’le unikaalne SuperView™ režiim, mis võimaldab veel suurema vaatenurgaga videoid salvestada – et ikka ühte kaadrisse rohkem pilti mahuks.

Automaatne nõrga valguse režiim
Ära vaeva end hämaras filmides kaamera seadistamisega. Auto Low Light režiim intelligentselt muudab kaadrisagedust vastavalt valgusoludele, et talletada optimaalse säritusega video. Niimoodi saad liikuda valgest pimedasse või filmida näiteks ilutulestikku ilma, et sa peaks kaamerat ümber seadistama.

QuickCapture mugavus
Ole valmis talletama huvitavaid hetkeid ühe nupulevajutusega. Tänu uudsele QuickCapture funktsioonile saad ainult ühe nupulevajutusega hakata filmima videoid. Või siis pikalt nuppu vajutades hakata talletama time lapse fotosid – enam lihtsamaks minna ei saa.

Eeskujulik heli
Hero4 Black talletab heli veel paremini, veel selgemini. Seda suuresti just tänu uutele algoritmidele ning uuele ADC (analog-to-digital converter) moodulile. Lisaks saab kaameraga ühendada professionaalseid väliseid mikrofone, et talletada iga videoklipi jaoks omase akustikaga kvaliteetne heli.

Protune™ nüüd nii videole kui fotole
Protune võimaldab kasutada täit kaamera potensiaali. Minimaalselt pakitud video, mis on optimeeritud võimalikult kõrge kvaliteedi jaoks. Võta kontroll kaamera üle fotosid või videoid tehes. Kasuta manuaalset seadistust. Mida enamat ühe seikluskaamera juhtimisel tahta.

Parendatud kaamera juhtimine
Hero4 Black kaamera juures on võetud kasutusele spetsiaalne nupp, mis võimaldab kiirelt kaamerat seadistada. Lisaks on menüüd veel lihtsamad ning intuitiivsemad, kui eelnevatel GoPro kaameratel.

GoPro rakendus ning tarkvara
Laienda oma GoPro kogemust kasutades GoPro rakendust nutiseadmele ning GoPro Studio videotöötlustarkvara. GoPro App nutiseadmetele võimaldab juhtida sinu GoPro kaamerat juhtmevabalt, samas GoPro Studio lihtsustab GoPro stiilis videote loomist ning maailmaga jagamist.

Tootekood: CHDHX-401-EU Kategooriad: , Sildid: , ,