,

Arai kiiver Tour X-4 Adventure

Arai

Arai Tour-X on multifunktsionaalne kiiver, mida on võimalik kasutada erinevate mootorratastega sõitmisel. Eemaldades visiiri, on seda võimalik kasutatada tavalise krossikiivrina. Kui võtta ära nokk ning jätta ette visiir, sobib Tour-X ideaalselt liiklemiseks teedel ja tänavatel. Võib sõita ka nii noka kui ka visiiriga, mis on eriti sobilik siis, kui pole täpselt teada, mis oludesse sattuda võite.

Tehniline info (PDF)

699.00 sis. KM

Puhasta

Arai Tour-X4 väliskest on pärit krossikiivrite lipulaevalt – Arai VX-3’lt. Sellesse koorikusse on paigutatud Arai inseneride aastatepikkused offroad kiivrite valmistamise kogemused ning tulemuseks läbi aegade parim ja mugavaim kiivrikoorik.

Põsepadjad on varustatud ERS (Emergency Release System) süsteemiga, mis võimaldab õnnetuse korral kiiresti ja kergesti eemaldada kiivri põsepadjad ja kiivi ohtutult peast ära võtta, vähendades oluliselt riski tekitada kiivri eemaldamisel täiendavaid vigastusi.

Aerodünaamiline kahe õhukanaliga nokk vähendab turbulentsusi ning tagab stabiilsuse ka suurtel kiirustel. Õhukanalid on disainitud nii, et need suunaksid õhu tuulutusavadesse.

Kuigi hetkel kehtiv Euroopa turvastandard (ECE 22-05) seda ei nõua, läbivad kõik Arai kiivrid kooriku läbivustesti. Testi käigus lastakse kiivrile 3m kõrguselt kukkuda 3kg terava otsaga raskus, mis ei tohi kiivri koorikut läbida.

Komplektis on kaasas ka PinLock uduvastane visiir ja kiivrikott.